Niepubliczne przedszkole BLISKO Światów Dziecka w Krakowie zatrudni dyrektora/dyrektorkę

WYMAGANIA:

  • kwalifikacje określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach publicznych szkół i rodzajach publicznych placówek
  • znajomość prawa oświatowego
  • zdolności interpersonalne i kompetencje komunikacyjne
  • wykształcenie wyższe pedagogiczne
  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową będzie niewątpliwym atutem
  • dobra organizacja pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW (między innymi):

  • współodpowiedzialność za rozwój przedszkola
  • rekrutacja dzieci
  • nadzorowanie prowadzenia dokumentacji przebiegu nauczania, wychowania i opieki stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów
  • nadzór merytoryczny nad pracą personelu pedagogicznego i wspomagającego
  • współpraca przy obsłudze finansowo-administracyjnej placówki

OFERUJEMY:

  • pracę w środowisku edukacyjnym opartym na wzajemnym szacunku (pozytywna atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • po 3-miesięcznym okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
  • samodzielne i autonomiczne stanowisko
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • opiekę medyczną

WYNAGRODZENIE: 9000-12 000 zł brutto / mies. MIEJSCE PRACY: BLISKO Światów Dziecka, ul. Grochowa 26F, Kraków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@wioski.co, w tytule prosimy wpisać: przedszkole Kraków.

W aplikacji należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych- Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z póz, zm.