Punkt opieki dziennej WIOSKA Promyka w Warszawie zatrudni opiekuna/opiekunkę

WYMAGANIA:

  • poszukujemy osoby otwartej, gotowej do pracy, zaangażowanej, aktywnej i wychodzącej z inicjatywą
  • mile widziani studenci edukacji wczesnoszkolnej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW (między innymi):

  • opieka nad dziećmi w małych grupach, maks. 4-5 dzieci na jednego opiekuna
  • codzienne obowiązki przy dzieciach (posiłki, czynności higieniczne)
  • przygotowywanie prowokacji edukacyjnych i projektów dla dzieci (zapewniamy szkolenie i bazę materiałów do nauki tworzenia prowokacji)
  • dokumentowanie prac dzieci (notowanie i robienie zdjęć procesu ich rozwoju)
  • bieżący kontakt i współpraca z rodzicami
  • praca 8 godzin, w trybie zmianowym, w godzinach 7:00-17:30

OFERUJEMY:

  • pracę w kameralnej placówce z maksymalnie 15-osobową grupą, w której na co dzień pracują trzy opiekunki
  • pracę, która opiera się na trzech filarach: inteligencja lingwistyczna (dwujęzyczność), inteligencja emocjonalna (praca z emocjami, modelowanie zachowań), inteligencja logiczna (edukacja poprzez zabawę/doświadczenie, w której dziecko eksploruje i nabywa umiejętności)
  • pracę w podejściu Reggio Emilia, Porozumieniu bez Przemocy oraz podejściu bliskościowym
  • poszerzanie swojej wiedzy z zakresu edukacji i psychologii wczesnodziecięcej, Porozumienia bez Przemocy, rodzicielstwa bliskości oraz filozofii Reggio Emilia
  • szkolenie wprowadzające do pracy na stanowisku opiekuna dziennego w Wioskach zgodnego z podejściem pedagogicznym podążającym za dzieckiem
  • przejrzyste i konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia

WYNAGRODZENIE: 5000 zł netto / mies. MIEJSCE PRACY: WIOSKA Promyka, ul. Przasnyska 9/u8, Warszawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: magdalena.nowak@wioski.co.

W aplikacji należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych- Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z póz, zm.